Η λίστα με τα ξενοδοχεία των συμμετεχόντων στο 4ο Πανελλήνιο Συνέδριο Νέων Εθελοντών Αιμοδοτών
Kατηγορία: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΝΕΩΝ
Αναρτήθηκε από: OMOΣΠΟΝΔΙΑ στις 2011-03-16
Δείτε την λίστα με τα ξενοδοχεία

ΛΙΣΤΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΩΝ 4ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΣΥΝΕΔΡΙΟΥ ΝΕΩΝ ΕΘΕΛΟΝΤΩΝ ΑΙΜΟΔΟΤΩΝ

 

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ SIKYON COAST HOTEL & RESORT

Τέλος Πευκιά Ξυλοκάστρου, 27430 28432

www.sikyoncoast.com

Α/Α ΟΝΟΜΑ ΦΟΡΕΑΣ
1 ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ ΛΙΛΙΑΝ ΔΙΕΥΘ. ΑΙΜΟΔΟΣΙΑΣ "ΑΜΑΛΙΑ ΦΛΕΜΙΝΓΚ"
2 ΜΥΛΩΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΡΟΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΕΡΤ
3 ΛΟΥΤΡΑΔΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΚΕΑ
4 ΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΕΥΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
5 ΜΠΟΥΡΔΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
6 ΜΕΣΟΓΙΤΟΥ ΝΙΤΣΑ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΕΑ "ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΜΕΣΟΓΙΤΗΣ"
7 ΕΓΓΕΡΣ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
8 ΚΟΥΛΙΕΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ
9 ΠΙΤΤΑΔΑΚΗ ΤΖΕΝΥ ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΣΠΕΑ
10 ΚΑΚΑΒΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΚΗΝΟΘΕΤΗΣ ΕΡΤ
11 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΕΡΑ ΠΑΤΡΑΣ
     
     

 

 

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ VILLA CREOLI

Νικολοπούλου 14, Ξυλόκαστρο, 27430 28609

www.villacreoli.gr

Α/Α ΟΝΟΜΑ ΦΟΡΕΑΣ
1 ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - ΑΝΝΙΤΣΗ ΕΛΛΗ ΠΟΣΕΑ
2 ΓΕΡΓΙΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ - ΣΠΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΣΕΑ
3 ΕΡΜΙΝΑ ΚΟΝΤΑΚΙΔΟΥ- ΒΗΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΙΣΗΓΗΤΡΙΑ - ΣΕΡΒΙΑ
4 ΠΑΠΑΧΡΟΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΗΠΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΟΣΕΑ
5 ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΣΜΑΡΑΓΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗ
6 ΠΑΤΕΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΧΙΟΣ
7 ΔΡΟΥΓΓΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - ΤΑΝΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΝΕΑ
8 ΚΟΝΤΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΟΝΤΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
9 ΛΕΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ ΙΤΕΑ
10 ΤΣΙΑΝΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΣΙΑΦΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΤΑ - ΙΩΑΝΝΙΝΑ
11 ΞΥΔΙΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ - ΠΛΕΓΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΑΝΙΑ - ΚΑΡΑΜΑΝΔΑΝΕΙΟ
12 ΓΕΡΓΑΤΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ -  ΚΑΡΠΑΘΟΣ 
13 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ - ΚΟΤΟΡΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
14 ΜΠΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
15 MARIJANNA FEDEROFF IYC

 

 

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ MIRAMARE

Ι. Ιωάννου 49, Ξυλόκαστρο, 27430 22375

www.hmiramare.gr

Α/Α ΟΝΟΜΑ ΦΟΡΕΑΣ
1 ΤΣΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΤΡΩΝΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑ
2 ΚΩΣΤΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΔΑΛΑΛΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΔΕΝΔΡΟ
3 ΑΛΗ ΚΕΧΑΓΙΑ - ΝΤΖΙΛΟΒΙΑΝ ΡΑΦΑΗΛ ΞΑΝΘΗ
4 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ - ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΑΤ. ΑΙΓΙΑΛΕΙΑ
5 ΡΑΓΓΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΓΕΡΑΚΑΣ ΣΤΑΦΑΝΟΣ ΦΑΡΣΑΛΑ
6 ΓΕΡΑΚΑ ΑΓΟΡΙΤΣΑ - ΜΕΝΗ ΒΑΣΩ ΦΑΡΣΑΛΑ
7 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΕΙΑ - ΜΑΡΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΕΡΒΙΑ
8 ΡΙΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΧΤΖΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ - ΤΡΑΙΑΝΟΥΠΟΛΗ
9 ΚΟΥΚΙΑΝΗ ΕΛΕΝΗ - ΣΑΜΠΥ ΑΛΙΧΑΝ ΡΟΔΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟ
10 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΜΑΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
11 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΣΑΛΑΜΟΥΡΑ ΑΓΛΑΙΑ ΕΟΘΑ
12 ΠΑΛΑΙΟΔΗΜΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ
13 ΧΗΡΑ ΟΛΓΑ - ΚΑΓΙΑΝΤΗ ΚΩΝ/ΝΑ - ΚΟΓΙΑΝΤΗ ΓΚΕΛΥ ΣΕΡΒΙΑ - ΑΡΤΑ
14 ΜΥΣΤΑΚΕΕΛΗ ΑΝΝΑ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
15 ΠΑΝΤΑΖΩΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΟΣΕΑ
16 ΡΟΔΟΥΣΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΑΝΙΑ
17 ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΝΙΑ
18 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΤΣΙΡΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΣΑΠΠ
19 ΛΙΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΑΠΠ
20 ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
21 ΖΩΡΖΟΥ ΡΟΖΑ - ΧΟΥΝΤΡΑ ΑΝΝΑ ΛΕΡΟΣ
22 ΚΟΤΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΜΕΣΟΓΙΤΗΣ

 

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΣ

Αγ. Μακαρίου 3, Ξυλόκαστρο, 27430 22272

Α/Α ΟΝΟΜΑ ΦΟΡΕΑΣ
1 ΛΕΟΝΤΗ ΕΛΕΝΗ - ΤΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΜΕΣΟΓΙΤΗΣ
2 ΚΟΝΤΟΒΟΥΝΗΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ - ΔΡΙΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΜΕΣΟΓΙΤΗΣ
3 ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΓΡΙΝΙΟ
4 ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ - ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ ΧΡΥΣΟΧΕΡΙΑ
5 ΜΑΜΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΕΤΑΞΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΡΤΑ
6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ - ΜΟΥΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
7 ΜΙΧΑΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ - ΦΑΛΙΕΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
8 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑ
9 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ - ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑ
10 ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΧΑΣΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΜΑΝΔΑΝΕΙΟ
11 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΤΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΝΙΑ - ΑΝΑΤ. ΑΙΓΙΑΛΕΙΑ
12 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΧΑΜΟΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΠΑΠΑΦΡΑΓΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΣΑ

 

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ XYLOKASTRO BEACH

Μελίσσι Κορινθίας, 27430 61190

www.xylokastro.com/xylokastro-beach.asp

Α/Α ΟΝΟΜΑ ΦΟΡΕΑΣ
1 ΚΟΥΡΛΕΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ
2 ΓΕΩΡΓΟΥΣΑΚΗΣ-ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ
3 ΜΕΛΟΣ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ
4 ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΣ ΜΑΝΟΣ ΓΡΑΦΙΣΤΑΣ

 

 

 
 
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΕΘΕΛΟΝΤΩΝ ΑΙΜΟΔΟΤΩΝ
Ολυμπιονίκη Χρήστου Μάντικα 7, Αχαρνές, Τηλ. 210 24 30 560
ΤΗΛ. & ΦΑΞ 210 2430560

Email:
posea.gr@hotmail.com
   
Mετρητής
© 2008  
www.isthmos.gr